ATOM Comics
do kasy suma: 0,00 zł
#52komiksy

52 Komiksy w 52 tygodnie!

Wspólnie z Avalonem DCManiakiem startujemy z akcją 52 Komiksy w 52 tygodnie! Zabawa, do której zapraszamy wszystkich chętnych, ma na celu poszerzanie komiksowych horyzontów, pokazanie jak bardzo zróżnicowane pozycje dostępne są w komiksowym świecie oraz promocję czytelnictwa.

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 52 tematów, które możecie pobrać z naszej strony poniżej. Znajdziecie je także wydrukowane w naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie. Cel jaki sobie stawiamy to przeczytanie 52 komiksów w jeden rok, najlepiej po jednym tygodniowo!

Wybór konkretnego komiksu do tematu zależeć będzie tylko od Was - zachęcamy do sięgania zarówno po klasyki i bestsellery, jak i po pozycje nieoczywiste, mniej popularne i tworzone przez mniej znanych twórców.

Co tydzień na facebookowych profilach AvalonuDCManiaka i naszego sklepu będziemy publikować nasze propozycje lektur do poszczególnych tematów - warto je więc śledzić! Zachęcamy także do chwalenia się własnymi poczynaniami w komentarzach oraz social media (#52komiksy)!

Poniżej wersja do pobrania i wydrukowania (dostępna także w pdf):

do góry

Menu

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium