Przewodnik po komiksach z New Warriors 0

Wśród wielu grup, jakie zadebiutowały na przestrzeni lat w historii komiksów Marvela, warto zwrócić uwagę na New Warriors. Drużyna ta doczekała się wielu ciekawych historii, które warto poznać. Właśnie ich dotyczy ten tekst.

czytaj całość »
Przewodnik po komiksach z Avengers Initiative 0

Czy będąc kimś kto dopiero odkrył swoje moce masz prawo używać ich tylko dla siebie? A może warto zostać rekrutem i podszkolić swoje zdolności? O tym właśnie opowiada seria Avengers Initiative.

czytaj całość »
PRZEWODNIK PO KOMIKSACH Z WOLVERINEM 0

Już trzeciego marca na ekrany polskich kin zawita trzeci solowy obraz zatytułowany Logan o przygodach mutanta o pseudonimie Wolverine. Przed seansem może warto zapoznać się z jego komiksowymi przygodami na kanwie, których oparty jest właśnie wspomniany powyżej film.

czytaj całość »
Przewodnik po komiksach z Iron Fistem! 0

Już 17 marca w serwisie Netflix zadebiutuje serial o przygodach Dannego Randa, czyli Iron Fista. Z tej okazji warto przyjrzeć się nieco bliżej temu bohaterowi i jego przygodom, sięgająć po komiksy. A jest w czym wybierać. Ten tekst ma za zadanie zaprezentować Wam najciekawsze z nich.

czytaj całość »
Przewodnik po komiksach z X-23! 0

Trzeciego marca na ekranach polskich kin zagości Logan – ostatni solowy film o przygodach Wolverine’a. Ostatni przynajmniej dla odtwórcy tytułowej roli - Hugh Jackmana. Wielu widzów po zakończeniu seansu, szczególnie tych mniej lub wcale nie obeznanych z komiksami z Marvela, będzie zadawać sobie pytanie kim jest dziewczyna, którą przed chwilą widzieli na dużym ekranie.

czytaj całość »
Przewodnik po komiksach z Secret Warriors! 0

Jeśli szukasz serii pełnej akcji, ukrytych podwójnych czy też potrójnych agentów, spisków, rządowych agencji czy grup terrorystycznych zapewne tytuł pt. Secret Warriors będzie idealnym wyborem dla Ciebie.

czytaj całość »
Przewodnik po komiksach z Legionem! 0

Legion, czyli David Haller syn Profesora X. Mutant o nieskończonej liczbie osobowości oraz niewyobrażalnych mocach. Postać, która już niedługo zawita na małe ekrany także w Polsce. Zanim to jednak nastąpi, warto zapoznać się z komiksową wersją tej postaci i jej przygodami.

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl