ATOM Comics
do kasy suma: 0,00 zł
Inwentaryzacja 03.01-09.01.2022 0

Od poniedziałku (03.01) do soboty (09.01) będziemy w naszym sklepie prowadzić inwentaryzację.

SKLEP STACJONARNY
Nasz sklep stacjonarny będzie nieczynny właśnie od poniedziałku (03.01) do soboty (09.01).

WYSYŁKI
W tych dniach nie będziemy nadawać przesyłek z wysyłki 24h. Chwilowo komiksy, które się w niej znajdują będą miały dłuższy termin realizacji ustawiony na poniedziałek 10.01.

DOSTAWA Z USA
Przesyłki z nowościami wysyłane będą normalnie po otrzymaniu dostawy nowości. W tym momencie, ze względu na wypadające 06.01 Święto Trzech Króli, nie wiemy jeszcze którego dnia konkretnie otrzymamy dostawę.

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia!

Sklep nieczynny 24 grudnia 0

W wigilijny piątek nasz sklep stacjonarny w Krakowie będzie nieczynny. Tego dnia nie będziemy również nadawać paczek ze skompletowanymi zamówieniami - zostaną one wysłane w poniedziałek (27.12). Na wiadomości ze świątecznych dni 24.12-26.12 odpowiemy w poniedziałek. W piątek (24.12) nieaktywny będzie także nasz sklepowy telefon.

Wszystkim naszym klientom, współpracownikom oraz przyjaciołom życzymy radości i wszystkiego dobrego na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia!

Ankieta od DC Comics! 0

DC Comics planuje w 2022 roku wydanie nowych edycji facsimile (przedruki zawierające całą oryginalną zawartość zeszytu). W mailu przesyłanym do naszego sklepu poprosiło nas o wskazanie tytułów, które cieszyłyby się największą popularnością. Z tego względu stworzyliśmy ankietę, w której chcemy zebrać wasze opinie, a następnie zbiorcze przesłać je do wydawnictwa! Prosimy o jej wypełnienie do 5 grudnia!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium