Przewodnik po komiksach z X-23! 0

Trzeciego marca na ekranach polskich kin zagości Logan – ostatni solowy film o przygodach Wolverine’a. Ostatni przynajmniej dla odtwórcy tytułowej roli - Hugh Jackmana. Wielu widzów po zakończeniu seansu, szczególnie tych mniej lub wcale nie obeznanych z komiksami z Marvela, będzie zadawać sobie pytanie kim jest dziewczyna, którą przed chwilą widzieli na dużym ekranie.

czytaj całość »
Przewodnik po komiksach z Secret Warriors! 0

Jeśli szukasz serii pełnej akcji, ukrytych podwójnych czy też potrójnych agentów, spisków, rządowych agencji czy grup terrorystycznych zapewne tytuł pt. Secret Warriors będzie idealnym wyborem dla Ciebie.

czytaj całość »
Przewodnik po komiksach z Legionem! 0

Legion, czyli David Haller syn Profesora X. Mutant o nieskończonej liczbie osobowości oraz niewyobrażalnych mocach. Postać, która już niedługo zawita na małe ekrany także w Polsce. Zanim to jednak nastąpi, warto zapoznać się z komiksową wersją tej postaci i jej przygodami.

czytaj całość »
Kalendarze Marvela na 2017 rok! 0

Zbliża się nowy rok - czas więc na akcję kalendarzową! Kalendarze Marvela na 2017 rok dodajemy do każdej wysyłki i każdego odbioru! Niezależnie od wielkości i zawartości zamówienia!

Dziękujemy za udział w tegorocznej edycji - pula kalendarzy została już wyczerpana!

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl