Komiksowy Przewodnik: Daredevil 0

W poprzed­nim tygo­dniu omó­wione zostały naj­cie­kaw­sze wyda­nia zbior­cze pre­zen­tu­jące przy­gody Jes­siki Jones oraz Luke’a Cage, czyli człon­ków Defen­ders. Dziś prze­czy­ta­cie subiek­tywny wybór wydań zbior­czych o innym z Obroń­ców, czyli Dare­de­vilu.

czytaj całość »
Komiksowy przewodnik: Jessica Jones 0

Jessica Jones oraz Luke Cage to para bohaterów nie tylko z seriali Netfliksa, ale przede wszystkim komiksów Marvela. Jakie zatem wydania zbiorcze z ich przygodami warto przeczytać, nim zadebiutuje serial Defenders, gdzie zobaczymy ich na ekranie ponownie? Ten tekst próbuje odpowiedzieć Wam na to pytanie.

czytaj całość »
Komiksowy przewodnik: Hawkeye 0

Mówiąc Avengers myślimy o takich bohaterach jak Iron Man, Thor czy Hulk. Jedynak by być Mścicielem, niepotrzebna jest super moc. Wystarczy trochę sprytu, dawka szczęścia, umiejętność posługiwania się łukiem oraz zdolność popadania w tarapaty. Właśnie te cechy dobrze opisują postać Clinta Bartona, czyli Hawkeye.

czytaj całość »
Przewodnik po komiksach z Thorem 0

W listopadzie czeka nas premiera trzeciej już kinowej odsłony przygód Thora. Po jakie zatem komiksy warto sięgnąć na kilka miesięcy przed seansem kolejnej megaprodukcji ze studia Marvel? Na to pytanie być może odpowie Wam nowa odsłona rubryki Historie Atomowe stworzona we współpracy ze sklepem Atom Comics.

czytaj całość »
Przewodnik po komiksach ze Spider-Manem 0

W kinach rządzi film Spider-Man: Homecoming. To dobry moment na powrót Historii Atomowych, do tego w nieco zmienionej formule. Od teraz skupiać się w nich będziemy na seriach, które ukazywały się lub zadebiutowały od czasu inicjatywy Marvel Now!

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl