Przewodnik po komiksach z Fantastyczną Czwórką 0

Pierwsza Rodzina Marvela, bo tak często nazywana jest drużyna Fantastycznej Czwórki, czyli Mr. Fantastic, Invisible Woman, Human Torch i The Thing, to grupa, która doczekała się wielu ciekawych runów różnych scenarzystów w swojej komiksowej historii.

czytaj całość »
Po jakie komiksy warto sięgnąć przed Secret Empire? 0

Pewnie coraz częściej zaczeliście się zastanawiać po jakie komiksy naprawdę warto sięgnąć przed pierwszym numerem nowego eventu Marvela, czyli historii zatytułowanej Secret Empire. Tekst przygotowany przez jednego z redaktorów Avalonu spróbuje Wam odpowiedzieć na, to pytanie.

czytaj całość »
Przewodnik po komiksach z Young Avengers 0

Nic nie trwa wiecznie. Więc i kiedyś nadejdzie czas by Avengers przekazali pałeczkę młodszemu pokoleniu Mścicieli. Właśnie o nich, czyli Young Avengers opowiada tekst, który znajdziecie poniżej.

czytaj całość »
Przewodnik po komiksach z New Warriors 0

Wśród wielu grup, jakie zadebiutowały na przestrzeni lat w historii komiksów Marvela, warto zwrócić uwagę na New Warriors. Drużyna ta doczekała się wielu ciekawych historii, które warto poznać. Właśnie ich dotyczy ten tekst.

czytaj całość »
Przewodnik po komiksach z Avengers Initiative 0

Czy będąc kimś kto dopiero odkrył swoje moce masz prawo używać ich tylko dla siebie? A może warto zostać rekrutem i podszkolić swoje zdolności? O tym właśnie opowiada seria Avengers Initiative.

czytaj całość »
PRZEWODNIK PO KOMIKSACH Z WOLVERINEM 0

Już trzeciego marca na ekrany polskich kin zawita trzeci solowy obraz zatytułowany Logan o przygodach mutanta o pseudonimie Wolverine. Przed seansem może warto zapoznać się z jego komiksowymi przygodami na kanwie, których oparty jest właśnie wspomniany powyżej film.

czytaj całość »
Przewodnik po komiksach z Iron Fistem! 0

Już 17 marca w serwisie Netflix zadebiutuje serial o przygodach Dannego Randa, czyli Iron Fista. Z tej okazji warto przyjrzeć się nieco bliżej temu bohaterowi i jego przygodom, sięgająć po komiksy. A jest w czym wybierać. Ten tekst ma za zadanie zaprezentować Wam najciekawsze z nich.

czytaj całość »
Przewodnik po komiksach z X-23! 0

Trzeciego marca na ekranach polskich kin zagości Logan – ostatni solowy film o przygodach Wolverine’a. Ostatni przynajmniej dla odtwórcy tytułowej roli - Hugh Jackmana. Wielu widzów po zakończeniu seansu, szczególnie tych mniej lub wcale nie obeznanych z komiksami z Marvela, będzie zadawać sobie pytanie kim jest dziewczyna, którą przed chwilą widzieli na dużym ekranie.

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl