ATOM Comics
do kasy suma: 0,00 zł
Zapowiedź dostawy nowości 25 października

Zapowiedź najnowszej dostawy komiksów – nowości z 25.10.2023!

Kategorie z komiksami, które dotrą do nas w ramach tej dostawy, można znaleźć tutaj.

Zamiast tradycyjnej galerii wybranych nowości zeszytowych będziemy przygotowywać specjalną kategorię z zapowiedziami nowości nie tylko tych zeszytowych! Najnowsza kategoria z zapowiedzią dostawy jest dostępna tutaj. Co piątek będzie pojawiać się nowa kategoria zapowiedzi dostawy.

AKTUALIZACJA: Dostawy spodziewamy się w piątek (27.10) wieczorem. Realizację odbiorów oraz wysyłek rozpoczniemy od poniedziałku (30.10). Przypominamy, że ze względu na nasz udział w Targach Książki w Krakowie, nasz sklep stacjonarny przy ul. Lubicz w Krakwie jest do końca tygodnia nieczynny.

AKTUALIZACJA 2: Niestety dostawa opóźniła się na poniedziałek. Realizację odbiorów oraz wysyłek planujemy rozpocząć od wtorku.

AKTUALIZACJA 3: Dostawa złapała kolejne opóźnienie - spodziewamy się jej we wtorek w godzinach popołudniowych.

AKTUALIZACJA 4: Niestety lot którym miała przylecieć nasza dostawa został odwołany - spodziewamy się jej w piątek w godzinach popołudniowych.

AKTUALIZACJA 5: Dostawy spodziewamy się we wtorek (07.11) w godzinach popołudniowych.

AKTUALIZACJA 6: Dostawa wreszcie dotarła do Polski i dotrze do nas we środę (08.11) w godzinach wieczornych. Realizację odbiorów oraz wysyłek rozpoczniemy od czwartku (09.11).

do góry

Menu

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium