FAQ #1 0

Pierwszy weekend działalności ATOM Comics za nami, pora na krótkie podsumowanie i odpowiedzi na najczęściej pojawiające się w mailach pytania.

Przede wszystkim serdecznie dziękujemy za wszystkie uwagi, propozycje i pytania, które nam zadajecie. Czekamy na kolejne!

Trzy wątpliwości, które przewijały się w nich najczęściej:

Ile wynosi termin zapłaty za zakupione komiksy?
Nie mamy terminu zapłaty - można zapłacić od razu (przelew, karta, dotpay), a można dopiero przy odbiorze towaru (gotówka, przesyłka za pobraniem). Dotyczy to także preordera.

W jaki sposób pakujecie zeszyty?
Jest to dla nas bardzo istotny temat. Każdy zeszyt, niezależnie od wybranej opcji dostawy, trafia do własnej folii ochronnej i dostaje do towarzystwa profesjonalną tekturkę! Następnie umieszczany jest w dopasowanym pudełku, które zabezpieczone jest na kilka dodatkowych sposobów. Jeśli natomiast wybierzecie opcję "list polecony", zamówione tytułu dotrą do Was w kopercie bąbelkowej, w której dodatkowo zabezpieczymy je przed trudami podróży.

Czy mogę zapłacić kartą kredytową/debetową?
W naszym sklepie można płacić kartami VISA, MasterCard i Maestro. Dostępne są również opcje mTransfer, płacę z Intelligo oraz większości innych przelewów z polskich banków.

I od razu raport z poprawek na stronie, które zrealizowaliśmy na Wasze prośby:
- do PREORDERA 09.2012 dodane zostały komiksy wydawnictw Antarctic Press, Aspen Mlt Inc, Fantagraphics Books, Oni Press Inc, Top Shelf Productions, Valiant Comics oraz Viz.
- w opcjach przeglądania dodaliśmy dodatkowe filtry (rodzaj okładki, komiks sugerowany dla dorosłych, kolor druku)
- uzupełniliśmy opis Daredevila #18, który zaginął w tajemniczych okolicznościach.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystkie uwagi, podpowiedzi i życzenia pomyślności!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium