ATOM Comics
 
DNI
10 
GODZ
59 
MIN
00 
SEK
do kasy suma: 0,00 zł
 
 
5

DC MARVEL THE AMALGAM AGE OMNIBUS HC DAVE GIBBONS CVR (9781779523266)

Kod produktu: 0424DC802
Kod ISBN: 9781779523266
Dostępność: PREORDER
: Wysyłka w: 1-7 dni roboczych po premierze w USA
Cena: 674,99 zł 674.99
ilość szt.
Zamów teraz, to dotrze do naszego magazynu 23 grudnia! x

Opis produktu

DC/Marvel: The Amalgam Age Omnibus zawiera historie, po raz pierwszy opowiedziane w 1996 roku! Dwa super bohaterskie uniwersa złączono w fuzji w nowe Amalgam Universe, łączące bohaterów, złoczyńców i mitologie DC oraz Marvela w jedną całość. Rezultat to seria niezapomnianych one-shotów komiksowych opowiadających historie takich postaci jak Dark Claw (Batman i Wolverine), Super Soldier (Superman i Kapitan Ameryka), Iron Lantern (Iron Man i Zielona Latarnia), oraz wiele innych! Te historie, stworzone przez takich autorów jak Peter David, Dan Jurgens, Mark Waid, Dave Gibbons, Ron Marz, José Luis García-López, Gary Frank, Bill Sienkiewicz, Claudio Castellini i wielu innych, przedstawiają jeden z najbardziej zabawnych i mało prawdopodobnych okresów w historii komiksu, dostępne są teraz w jednym omnibusie. Wydanie zawiera historyczną miniserie DC kontra Marvel oraz jej kontynuacje, idealną dla fanów zarówno DC jak i Marvela.

Zawiera DC Versus Marvel #1-4, DC/Marvel: All Access #1-4, Unlimited Access #1-4, Bat-Thing #1, Bruce Wayne: Agent of S.H.I.E.L.D. #1, Bullets and Bracelets #1, Challengers of the Fantastic #1, Doctor Strangefate #1, Iron Lantern #1, Legends of the Dark Claw #1, Lobo the Duck #1, Speed Demon #1, Spider-Boy #1, Super Soldier #1, Thorion of the New Asgods #1, X-Patrol #1 oraz więcej, dodatkowo specjalne materiały zza kulis.

DC/Marvel: The Amalgam Age Omnibus features stories, first told in 1996, of the two superhero universes fused together into a new Amalgam Universe, combining DC’s and Marvel’s heroes, villains, and mythologies. The result was a series of unforgettable one-shot comic books starring the likes of Dark Claw (Batman and Wolverine), Super Soldier (Superman and Captain America), Iron Lantern (Iron Man and Green Lantern), and many more! These stories, from creators such as Peter David, Dan Jurgens, Mark Waid, Dave Gibbons, Ron Marz, José Luis García-López, Gary Frank, Bill Sienkiewicz, Claudio Castellini, and more, represent one of the most fun and unlikely periods in comic book history, and now are available in one omnibus. Included in this volume are the historic DC Versus Marvel miniseries and its sequels, perfect for fans of both DC and Marvel!


Collects DC Versus Marvel #1-4, DC/Marvel: All Access #1-4, Unlimited Access #1-4, Bat-Thing #1, Bruce Wayne: Agent of S.H.I.E.L.D. #1, Bullets and Bracelets #1, Challengers of the Fantastic #1, Doctor Strangefate #1, Iron Lantern #1, Legends of the Dark Claw #1, Lobo the Duck #1, Speed Demon #1, Spider-Boy #1, Super Soldier #1, Thorion of the New Asgods #1, X-Patrol #1, and more, plus a treasure trove of behind-the-scenes material.

Szczegóły produktu

Scenariusz Various
Rysunki Various
Okładka Dave Gibbons
Data wydania 25.09.2024
Oprawa twarda
Liczba stron 1024
Cena okładkowa 150.00 $
Druk kolorowy
Sugerowany dla dorosłych Nie
Rodzaj Wydanie zbiorcze
Język angielski
Stan Nowy
Kod ISBN 9781779523266
do góry

Menu

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium