ATOM Comics
do kasy suma: 0,00 zł
 
 
Na szybko spisane - 3 - 2000 - 2010
  • promocja
0

Na szybko spisane - 3 - 2000 - 2010

Kod produktu: KULTGN057
Dostępność: brak towaru
Cena: 26,99 zł 34,90 zł 26.99
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 34,90 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
Zamów teraz, to dotrze do naszego magazynu 23 grudnia! x

Opis produktu

Ostatnia część trylogii Michała „Śledzia” Śledzińskiego o przygodach „pewnego introwertycznego człowieczka”. Pierwsze jej odsłony były jednymi z najgłośniej dyskutowanych polskich komiksów ostatniej dekady. Zostały entuzjastycznie przyjęte przez recenzentów i czytelników, którzy Na szybko spisane 1980–1990 uznali za najlepszy komiks 2007 roku na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Łodzi.

Dziesięć lat później Śledziu domyka ten rozdział swojej biografii i kończy Na szybko spisane 2000–2010. Pierwsza część cyklu opowiadała o dzieciństwie, druga o trudach wieku dorastania, w trzeciej zaś autor portretuje dorosłość bohatera: czas mozolnego wspinania się po kolejnych szczeblach zawodowej kariery, poważnych związków, a przede wszystkim wzięcia odpowiedzialności za drugiego człowieka w tym najważniejszym wymiarze – rodzicielskim.

Szczegóły produktu

Scenariusz Michał Śledziński
Rysunki Michał Śledziński
Data wydania 27.11.2017
Oprawa miękka
Liczba stron 52
Cena okładkowa 34,90 zł
Format 21 cm x 29.5 cm
Druk kolorowy
Sugerowany dla dorosłych Nie
Rodzaj Wydanie zbiorcze
Język polski
Stan Nowy

Bezpieczeństwo

do góry

Menu

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium