0
Uniwersum DC - Batman tom 4 Zabobonna zgraja (9788328156456)
Opis produktu
Po ataku na Azyl Arkham w Gotham panują strach i dezinformacja. Strach na Wróble ponownie atakuje! Jeszcze nigdy nie był tak zdeterminowany, aby zdestabilizować miasto i zasiać strach w sercach mieszkańców. Podczas gdy Batman próbuje się dowiedzieć, jaki jest prawdziwy cel ataków Stracha na Wróble, nowy burmistrz – wrogo nastawiony do całego ruchu samozwańczych obrońców prawa – zamierza podpisać umowę z Saint Industries, tajemniczą korporacją, która ma własny plan, jak zaprowadzić porządek w mieście. Co gorsza, grupa znana jako Kolektyw Nadpoczytalności chce dzięki kradzieżom zdobyć fundusze na nową technologię, która ma na stałe zmienić przyszłość Gotham.
W tym tomie pierwszy raz pojawiają się Miracle Molly, poznajemy tez przerażającą genezę Peacekeepera-01.
Czwarty tom serii „Batman – Zabobonna zgraja” rozpoczyna sagę, która na zawsze zmieni świat Mrocznego Rycerza. Za scenariusz odpowiada James Tynion IV („Batman/Wojownicze Żółwie Ninja”), a za rysunki Jorge Jiménez („Liga Sprawiedliwości”).
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach „Batman” #106-111 oraz fragmenty „Infinite Frontier” #0.
Szczegóły produktu
| Scenariusz | James Tynion IV |
| Rysunki | Jorge Jimenez |
| Data wydania | 07.12.2022 |
| Oprawa | miękka |
| Liczba stron | 168 |
| Cena okładkowa | 59,99 zł |
| Format | 16.7 cm x 25.5 cm |
| Druk | kolorowy |
| Sugerowany dla dorosłych | Nie |
| Rodzaj | Wydanie zbiorcze |
| Język | polski |
| Stan | Nowy |
| Kod ISBN | 9788328156456 |