ATOM Comics
do kasy suma: 0,00 zł
PRENUMERATY W ATOM COMICS

PRENUMERATA W ATOM COMICS
Zdarzyło Ci się kiedyś przegapić kolejny numer ulubionego komiksu? Nigdy więcej! Już teraz załóż w naszym sklepie prenumeratę!

Setki komiksów mają swoją premierę w USA i w Polsce każdego tygodnia. Wiele z nich, a w szczególności zeszytówki, dostępnych jest tylko w preorderze lub wyprzedaje się zaraz po premierze. By ułatwić Wam kolekcjonowanie przygotowaliśmy specjalny system prenumeraty, który umożliwi Wam wygodne rezerwowanie kolejnych części zbieranych serii.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Jeśli chcesz zapisać się w naszym sklepie na prenumeratę:
1. Załóż w naszym sklepie konto, jeśli jeszcze go nie masz.
2. Napisz na nasz adres mailowy sklep@atomcomics.pl, z informacją jakie serie chcesz rezerwować i od którego numeru np. Amazing-Spider Man od #10, Spawn od #320, Detective Comics od #1050 itd. Jeśli zależy Ci na konkretnych okładkach np. zawsze mamy rezerwować warianty okładkowe lub tylko wersje A, też daj nam znać.
3. Przyjęcie prenumeraty potwierdzamy mailowo, a kolejne zamówienia pojawiać będą się na Twoim koncie co miesiąc! Wszystkie kwestie dotyczące wysyłki, płatności, zmian w prenumeracie dogrywamy właśnie mailowo.

DLACZEGO WARTO?
- Komiksy rezerwować będziemy z wyprzedzeniem i nawet jeśli dojdzie do sytuacji gdy konkretny numer zostanie wyprzedany (np. pojawi się w nim nowa postać), masz pewność, że egzemplarz został dla Ciebie wcześniej zamówiony!
- Jeśli do jakiejś serii pojawi się specjalny numer, annual, będzie ona częścią (tie-in) jakiejś większej historii - postaramy się dać znać z wyprzedzeniem i zapytać czy mamy rezerwować również te dodatkowe numery!
- Masz gwarancje najniższej ceny, która dostępna jest tylko przez miesiąc od pojawienia się na naszej stronie nowego katalogu preorder!
- Możesz zapisać się na prenumeratę nie tylko konkretnego tytułu, ale również ustawić alert powiadamiający o nowych komiksach wybranych twórców! I tak gdy zapowiedziany zostanie nowy komiks Jeffa Lemire'a, Ricka Remendera, Jima Lee czy Humberto Ramosa dostaniesz od nas maila z pytaniem czy mamy dodać go do prenumeraty!
- Istnieje także możliwość ustawienia innych powiadomień np. na nowe serie wydawane przez DC czy Marvela - wysyłamy Ci listę, a Ty decydujesz, które tytuły dorzucić do prenumeraty!

FAQ
Czy wymagana jest przedpłata?
Podobnie jak w przypadku innych zamówień składanych w naszym sklepie, przedpłata nie jest wymagana, a zamówienia można opłacać w momencie skompletowania!

Na jakie komiksy mogę zapisać się w ramach prenumeraty?
Możesz zapisać się zarówno na zeszytówki, jak i wydania zbiorcze czy mangi. W języku angielskim, jak i w języku polskim - jednym zdaniem na wszystkie tytuły, które znajdziesz w naszej ofercie!

Czy zamówienia w prenumeracie można łączyć z tymi składanymi w sklepie?
Tak, jak najbardziej - tylko pamiętaj, że muszą być one składane w ramach tego samego konta (adresu e-mail).

Jak często następuje wysyłka komiksów z prenumeraty?
W tej kwestii staramy się być elastyczni i maksymalnie dopasować się do Twoich potrzeb. Standardowo staramy się, by komiksy z prenumeraty były wysyłane przynajmniej raz w miesiącu, natomiast istnieje możliwość odbierania nowości co tydzień lub w wyjątkowych sytuacjach rzadziej niż raz w miesiącu.

Jak mogę opłacić komiksy w prenumeracie?
Zamówienia można opłacać zarówno po zalogowaniu na naszej stronie lub możemy też przesyłać Ci link do szybkiej płatności/dane do przelewu tradycyjnego. Istnieje także możliwość płatności przy odbiorze w sklepie stacjonarnym lub za pobraniem!

Czy prenumeratę można złożyć stacjonarnie w sklepie w Krakowie?
Tak, mamy nawet do tego przygotowany specjalny stolik, na którym znajdziesz również najnowsze katalogi!

Czy mogę dokonać modyfikacji w ramach prenumeraty?
Tak, istnieje możliwość dodawania/usuwania konkretnych tytułów.

Czy mogę zrezygnować z prenumeraty?
Tak, z prenumeraty można zrezygnować w dowolnym momencie.

Czy mogę zmienić okładkę zamówionego komiksu?
Tak, o ile inna wersja okładkowa jest jeszcze dostępna do zamówienia. Im szybciej dostaniemy prośbę o zmianę na inny wariant okładkowy tym większa szansa, że uda się nam wymienić komiks.

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu (sklep@atomcomics.pl)!

do góry

Menu

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium