ATOM Comics
do kasy suma: 0,00 zł
PREORDER

Czym jest PREORDER?

PREORDER to po prostu zamówienie komiksu przed jego premierą. Amerykańskie wydawnictwa umieszczają swoje zapowiedzi w comiesięcznym katalogu Previews, zwykle dwa miesiące przed planowaną datą wydania. Dzięki temu czytelnicy mogą w styczniu zamówić kolejny odcinek swojego ulubionego komiksu, który ukaże się w marcu.

Dlaczego warto korzystać z PREORDERA?

Przede wszystkim masz pewność, że nie zabraknie komiksu, na którym Ci zależy. Amerykańskie wydawnictwa zbierają zamówienia płynące ze sklepów i na ich podstawie określają liczbę drukowanych egzemplarzy. Kupując przedpremierowo rezerwujemy kopię komiksu dla nas i mamy pewność, że wybrany tytuł trafi na nasza półkę. Ponadto w PREORDERZE znajdziemy specjalne warianty produktów, takie jak zeszytowe wydania ze specjalnymi okładkami.
Do tych korzyści dochodzi jeszcze unikalna opcja płatności, którą oferuje ATOM Comics.

O czym warto pamiętać przy zamówieniach przedpremierowych?

W katalogu PREVIEWS wydawnictwa prezentują zapowiedź komiksu, projekt okładki, nazwiska autorów i inne przydatne informacje. W pewnych sytuacjach część tych danych może ulec zmianie - przeważnie chodzi o przesunięcie daty wydania, rzadziej o zmianę twórcy okładki, czy rysownika. Taka zmiana nie jest zależna od naszego sklepu. Na bieżąco aktualizujemy wszystkie informacje, a ich podsumowanie umieszczamy na naszym blogu.

Do kiedy można zamówić PREORDER?

Ostateczny termin na składanie zamówień z konkretnego katalogu określany jest indywidualnie dla poszczególnych produktów. W praktyce najlepiej dokonać zamówienia do połowy miesiąca - później dostępne mogą być już tylko najpopularniejsze tytuły.

Co unikalnego oferuje Atom Comics?

Wyróżniamy się brakiem wymogu przedpłaty przy zamawianiu produktów z katalogu PREORDER. Towary z tej kategorii możesz zamawiać tak samo jak wszystkie inne, co pozwala na wybranie opcji płatności przy odbiorze lub za pobraniem.
Dzięki temu nie musisz płacić natychmiast po złożeniu zamówienia, a jednocześnie masz gwarancję otrzymania komiksu. Dodatkowo chronisz się przed ryzykiem niekorzystnymi zmianami kursów - gwarantujemy, że nawet w przypadku osłabienia polskiej waluty i podwyżki cen kwota do zapłaty pozostaje bez zmian.

do góry

Menu

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium